Zasady dostawy

Wujek Google chce dowiedzieć się więcej o zasadach dostawy na mojej stronie. Chciałam mu zaproponować, żeby lepiej zastukał w rynnę albo zapytał przygodnego psa lub kota, ale po namyśle stwierdziłam, że rozsądniej będzie wytłumaczyć wszystkie zasady:

E-book:

  1. Jeśli kupujesz e-booka po zapłacie otrzymujesz link pozwalający Ci na trzykrotne pobranie pliku z książką w formacie pdf, epub lub mobi.
  2. Zgodnie z prawem i moim Regulaminem po ściągnięciu pliku nie ma możliwości zwrotu pieniędzy. Plik ściągnięty = przeczytany. Jeśli nie masz pewności czy chcesz kupić e-booka zapoznaj się ze zweryfikowanymi opiniami innych czytelników lub Bezpłatnym fragmentem.
  3. Koszt dostawy e-booka jest bezpłatny i wynosi 0,00 złotych. Oczywiście najpierw trzeba e-booka kupić 🙂
  4. Wszystkie e-booki są zabezpieczone indywidualnym watermarkiem, który zabezpiecza moje prawa autorskie.

Konsultacja weterynaryjna w moim gabinecie:

  1. Jeśli nie masz czasu czekać na wizytę domową możesz wykupić wizytę w moim gabinecie w Zielonce k. Warszawy.
  2. Dostawa usługi jest bezpłatna, ale musisz najpierw przyjechać do mnie ze swoim psem (koty wolę oglądać w środowisku domowym, dlatego nie udostępniam możliwości wizyt z kotem w moim gabinecie).
  3. Zgodnie z opisem, wizytę w moim gabinecie można odwołać najpóźniej na 48 przed planowanym terminem spotkania. Po upływie tego czasu – jeśli nie uda Ci się dojechać – wpłacone środki przepadają.