wizyta

Otrzymuję bardzo dużo zapytań, dlatego nie zawsze mogę odpowiedzieć od razu. Jeśli masz psa i nie chcesz czekać na propozycję terminu, możemy również umówić się na wizytę w moim gabinecie weterynaryjnym w Zielonce.

W domu zwierzęta zachowują się naturalnie, dlatego najłatwiej wówczas postawić prawidłowe rozpoznanie i przekazać zalecenia. Jeśli masz kota lub wolisz umówić się na wizytę domową napisz maila na adres jagna.kudla@gmail.com Czas oczekiwania na odpowiedź może wynieść ok. tygodnia.

Celem pierwszej wizyty jest postawienie diagnozy, przekazanie zaleceń behawioralnych oraz skierowanie na ewentualne dalsze badania diagnostyczne. Dlatego w spotkaniu powinni wziąć udział wszyscy domownicy. Zazwyczaj dużo szybciej mogę się umówić na wizytę w ciągu dnia (np o godz. 11 lub 13). Czas oczekiwania na termin “wieczorny”, ok. 17-18 jest dłuższy. Wizyta trwa ok. 2 godzin, a jej koszt to 300-400 zł, w zależności od odległości. W czasie wizyty proszę wszystkich opiekunów o noszenie maseczek.

Jeśli potrzebujesz konsultacji behawioralnej dla kota, a najbliższy termin jest za dwa miesiące – w 2 minuty możesz kupić mojego e-booka: “Kocie ścieżki. Przewodnik po krętych drogach kociego umysłu.

Jeśli chcesz podzielić się historią swojego pupila – napisz proszę o nim w komentarzu na mojej stronie, na Instagramie lub Facebooku, najczęstsze problemy postaram się uwzględnić w moich publikacjach on-line.