wizyta

Otrzymuję od Was bardzo dużo zapytań, dlatego wprowadziłam elektroniczne zapisy na wizyty. Czas oczekiwania na termin spotkania jest dość długi i wynika m.in. z liczby prowadzonych pacjentów. Jeśli masz psa, możemy umówić się na wizytę w moim gabinecie weterynaryjnym w Zielonce, tutaj dostępne terminy zazwyczaj są bliższe. Jeśli masz kota lub możesz trochę poczekać wybierz wizytę domową – dla kotów i psów w Warszawie. W domu zwierzęta zachowują się naturalnie, dzięki temu najłatwiej wówczas postawić prawidłowe rozpoznanie i przekazać zalecenia.

Celem pierwszej wizyty jest postawienie diagnozy, przekazanie zaleceń behawioralnych oraz skierowanie na ewentualne dalsze badania diagnostyczne. Dlatego w spotkaniu powinni wziąć udział wszyscy domownicy. Zazwyczaj terminy w ciągu dnia (np o godz. 11 lub 13) są dostępne wcześniej niż wieczorne (ok. 17-18). Nie przyjmuję pacjentów w weekendy. Wizyta trwa ok. 1,5-2 godziny, a jej koszt jest podany w sklepie. Jeśli mieszkasz poza Warszawą, poproszę o kontakt e-mail.

Jeśli potrzebujesz konsultacji behawioralnej dla kota, a najbliższy termin jest za dwa miesiące – w 2 minuty możesz kupić mojego e-booka: “Kocie ścieżki. Przewodnik po krętych drogach kociego umysłu.

Jeśli chcesz podzielić się historią swojego pupila – napisz proszę o nim w komentarzu na mojej stronie, na Instagramie lub Facebooku, najczęstsze problemy postaram się uwzględnić w moich publikacjach on-line.