o mnie

Jestem doktorem nauk weterynaryjnych, specjalizuję się w terapii zaburzeń zachowania psów i kotów. Tytuł doktora został mi przyznany w marcu 2013 r., przez Radę Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Moją pracę doktorską poświęciłam przyczynom występowania zachowań agresywnych u starych psów. 

Dyplom lekarza weterynarii, wydany przez SGGW oraz Prawo Wykonywania Zawodu lekarza weterynarii otrzymałam w 2004 r.

W 2005 r. Ukończyłam kurs specjalizacyjny z Medycyny Behawioralnej w European School for Advanced Veterinary Studies w Mediolanie. 

Współpracuję z Przychodnią Weterynaryjną “Bokserska” w Warszawie przy ul. Obrzeżnej 1a (róg Bokserskiej). 

Od 2006 r. współpracuję z “Magazynem Weterynaryjnym”, „Akademią po Dyplomie”, a także publikuję artykuły publicystyczne poświęcone zachowaniom psów i kotów (zobacz listę publikacji).

Od kilku lat regularnie prowadzę wykłady na temat zachowania psów i kotów, ich zaburzeń oraz terapii. Jestem wykładowcą studiów podyplomowych: „Choroby psów i kotów” na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej, “Pies w społeczeństwie – hodowla i zachowanie” na Wydziale Nauk o Zwierzętach. Prowadziłam wykłady „Psychologia zwierząt” w Collegium Humanitatis. Zapraszam na Facebook, gdzie informuję o najbliższych wykładach, które będę prowadzić.

O kocich tajemnicach i sekretach opowiadam więcej na antenie “Sekretnego życia kotów”, którego kolejne odcinki będziemy nagrywać już wkrótce!

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt, a także członkiem założycielem Stowarzyszenia Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej. Współpracuję z organizacjami pozarządowymi zajmującymi się dobrostanem zwierząt.

Chciałabym, aby jak najwięcej właścicieli zwierząt miało świadomość, że większość zaburzeń zachowania można leczyć. Zapisz się na wizytę.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tajemniczych ścieżkach, którymi wędrują koty?