o mnie

Jestem doktorem nauk weterynaryjnych, specjalizuję się w terapii zaburzeń zachowania psów i kotów. Tytuł doktora został mi przyznany w marcu 2013 r., przez Radę Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Moją pracę doktorską poświęciłam przyczynom występowania zachowań agresywnych u starych psów. 

Dyplom lekarza weterynarii, wydany przez SGGW oraz Prawo Wykonywania Zawodu lekarza weterynarii otrzymałam w 2004 r.

W 2005 r. Ukończyłam kurs specjalizacyjny z Medycyny Behawioralnej w European School for Advanced Veterinary Studies w Mediolanie. 

Współpracuję z Przychodnią Weterynaryjną “Bokserska” w Warszawie przy ul. Obrzeżnej 1a (róg Bokserskiej). 

Od 2006 r. współpracuję z “Magazynem Weterynaryjnym”, „Akademią po Dyplomie”, a także publikuję artykuły publicystyczne poświęcone zachowaniom psów i kotów (zobacz listę publikacji).

Od kilku lat regularnie prowadzę wykłady na temat zachowania psów i kotów, ich zaburzeń oraz terapii. Jestem wykładowcą studiów podyplomowych: „Choroby psów i kotów” na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej, “Pies w społeczeństwie – hodowla i zachowanie” na Wydziale Nauk o Zwierzętach. Prowadziłam wykłady „Psychologia zwierząt” w Collegium Humanitatis. Zapraszam na Facebook, gdzie informuję o najbliższych wykładach, które będę prowadzić.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt, a także członkiem założycielem Stowarzyszenia Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej. Współpracuję z organizacjami pozarządowymi zajmującymi się dobrostanem zwierząt.

Chciałabym, aby jak najwięcej właścicieli zwierząt miało świadomość, że większość zaburzeń zachowania można leczyć. Zapisz się na wizytę.


dr n. wet. Jagna Kudła

Kocie ścieżki