Wszystkie opinie

Based on 45 reviews
89%
(40)
4%
(2)
0%
(0)
2%
(1)
4%
(2)

Wizyta

Profesjonalna i rzetelna pomoc

Odbylam wizytę ze swoim lękowym psem u Pani Jagny i żałowałam, że nie zrobilam tego wcześniej. Próbowałam pracować z kilkoma innymi behawiorystami bezskutecznie. Pani Jagna od razu poznała się na Rebelu doskonale, wizyta była długa, rzetelna i dokładnie wytłumaczyła jak mam dalej żyć z psem żeby było nam lepiej. Przed nami wspólna praca, wierzę, że bedzie efektywna i Rebelku wreszcie zazna spokoju.

Pięknie dziękuję i trzymam kciuki :-)!

Koci umysł

Mega pomocne rady, przedstawione w bardzo jasny sposób. Dzięki lekturze książki praca z tym gatunkiem przynosi wiele satysfakcji

Bardzo dziękuję!

NIErecenzja

Kupiłem tę książkę na prezent dla znajomych kociarzy, więc niestety nie mogę się wypowiedzieć na jej temat

recenzja

KSIĄŻKA BARDZO INSPIRUJĄCA, dla mnie, jako rodowitej kociaro- psiary jest w sam raz. A poza tym uwielbiam program "Sekretne życie kotów".

Cieszę się bardzo, pozdrawiam serdecznie, też lubię ten program 🙂

wizyta domowa

Jestem b. zadowolona z wizyty domowej, dostałam dużo wskazówek jak rozruszać mojego 14 letniego Yorka, Mam zrobić parę badań i po miesiącu skontaktować się z panią dr. Zobaczymy jakie są efekty działania nowego leczenia ale widząc zaangażowanie i wyczerpujące wyjaśnienia wielu spraw w czasie wizyty utwierdzają mnie w przekonaniu że dobrze trafiłam.Mam nadzieję że z pomocą pani dr uda mi się utrzymać w dobrym zdrowiu mojego pieska jak najdłużej.

Bardzo dziękuję, życzę wielu sukcesów w terapii!

KONSULTACJA WET. - PIES - Zielonka

Wizyta domowa

Bardzo jestem zadowolona z wizyty. Wdrażamy właśnie zalecenia przedstawione nam w trakcie wizyty

konsultacja, wdrożenie leczenia oraz kontynuacja terapii

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wiedzy, podejścia i profesjonalizmu drJagny Kudły. Jeszcze przed pierwszą wizytą zwróciła uwagę na wiele rzeczy, których nikt wcześniej nie wyłapał i wytypowała diagnozę, którą późniejsze badania potwierdziły. Tylko na podstawie szczegółowego wywiadu i przesłanych nagrań. Pierwsza wizyta domowa utwierdziła nas w tym, że Pani doktor to osoba, która ma ogromną wiedzę i serce do swojej pracy, otrzymaliśmy konkretne zalecenia i leki, a pani doktor poprowadziła diagnostykę naszej Chałki tak, że w niedługim czasie mieliśmy diagnozę i mogliśmy w porozumieniu z neurolożką zacząć leczenie. Zmiany w zachowaniu Chałki był początkowo jedynym objawem, ale pani doktor nie zbagatelizowała go i wspierała nas w całym procesie. Jesteśmy w stałym kontakcie z Panią doktor, podczas zdalnej konsultacji wystawiła nam recepty gotowe tego samego dnia do odbioru, i na pewno będziemy kontynuować leczenie Chałki z pomocą pani doktor Jagny Kudły, mamy do niej ogromne zaufanie i jesteśmy wdzięczni za tak profesjonalną i fachową opiekę

Dobre kompendium wiedzy

Przystępnie i jasno napisany poradnik dla każdego ,kto chce być świadomym opiekunem kota. Zwraca uwagę na podstawowe informacje na temat fizjologii i zachowań kotów.

wizyta

Przyznam, że byłam do wizyty mocno sceptycznie nastawiona i nie przekonana, że może w czymś pomóc. O dziwo, bardzo pozytywnie się rozczarowałam. Pani Jagna ma ogromną wiedzę o zwierzętach i one to czują. Byłam zaskoczona, że koty, które raczej chowają się przed obcymi, nie uciekały przed panią, a nawet były zainteresowane. Dostałam kilka porad, które pomogły ułożyć stosunki miedzy kotami oraz wyluzować i uspokoić nową kotkę.

Bardzo się cieszę z postępów terapii. Oby tak dalej!

Lepiej nie mogliśmy trafić. Polecam.

Pani Doktor ma ogromną wiedzę dotyczącą starszych psów, zwraca uwagę na każdy szczegół zachowania psa a do tego jest ogromnie zaangażowana w leczenie. Nie mogliśmy wybrać nikogo lepszego. Polecam z całego serca.

Bardzo mi miło. Dziękuję serdecznie, trzymam mocno kciuki za zdrowie Państwa pieska!

Recenzja wizyty domowej

Głównym celem wizyty było rozwiązanie problemów z bardzo lękowym kotem ale dodatkowo dostaliśmy również porady dotyczące drugiego kota, a także wiele informacji które pomogą w przyszłości.

Bardzo informatywna wizyta, dostaliśmy dużo wskazówek do przyszłych działań - jesteśmy jeszcze w trakcie wdrażania.

Bardzo dziękuję, żeby terapia była skuteczna muszę zadbać o relacje wszystkich zwierząt w domu 🙂

Najlepsza porada behawioralna

Ponad rok borykaliśmy się z problemem koprofagii u lękliwej suczki którą adoptowaliśmy, nic nie działało i myśleliśmy że będziemy już na ten problem skazani. Dzięki holistycznemu podejściu dr. Kudły do psa i zastosowaniu kompleksowej terapii po miesiącu widzimy już efekty. Jesteśmy zachwyceni i zdecydowanie polecamy panią doktor każdemu, kto jest gotowy na pracę z psem pod okiem świetnej specjalistki.

Kluczem do sukcesu terapii jest zaangażowanie i determinacja opiekunów zwierzęcia, a przypadku Pani suczki mogłam liczyć na pełną współpracę! Bardzo dziękuję 🙂

EBOOK - Kocie ścieżki. Przewodnik po krętych drogach kociego umysłu

Poradnik na 5 gwiazdek 🙂

Cześć Jagna

Gratuluję, świetnie napisany poradnik!

Twoją książkę bardzo przyjemnie się czyta, informacje w niej zawarte przydadzą się na pewno właścicielom kotów.

Polecam lekturę swoim klientom, coraz większa liczba moich pacjentów boryka się z problemami które opisujesz, więc cieszę się że jest na rynku pozycja która da odpowiedź na pytania zadawane przez właścicieli.

Spójnie i ciekawie przedstawiłaś tematy behawioru, na pewno jest jeszcze wiele aspektów kocich problemów które przydałoby się zgłębić, zachęcam do dalszego pisania.

Prywatnie jesteśmy właścicielami Kokosa i Papaji, które towarzyszyły nam w lekturze Twojej książki.

Trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie.

Mateusz Piecuch

Bardzo dziękuję, jestem zaszczycona! Pozdrowienia dla Kokosa i Papaji 🙂

Książka - Kocie ścieżki. Przewodnik po krętych drogach kociego umysłu

Przeciekawa książka <3

Trafiła dokładnie w moje problemy. Czyta się jednym tchem, bardzo przejrzysta. Do tego te rozkoszne ilustracje 🙂 moje sześć kotów bardzo skorzysta na tej lekturze. Dedykacja od razu zdobyła moje serce! Dziękuję i pozdrawiam serdecznie autorkę!

Bardzo dziękuje, bardzo się cieszę!

Wizyta domowa była bardzo udana, spełniła moje oczekiwania. Dostałam wiele wskazówek i rad , które właśnie wprowadzam w życie wraz z moją sunią. Pani Doktor bardzo wyczerpująco wyjaśniła na czym polegają problemy mojej suni i jak mamy sami postępować. Mamy nadzieję , że teraz będzie już tylko lepiej.

Dziękuję pięknie, trzymam kciuki!!!

Polecam!

Pełne profesjonalizmu podejście, duża cierpliwość, wyczerpująca informacja na pytania oraz ogromna wiedza Pani doktor sprawia, że zdecydowanie polecamy! 🙂 Czekamy na efekty terapii i od serca dziękujemy za wsparcie 🙂 ❤️

Serdecznie dziękuję za opinię i mocno trzymam kciuki, żeby całe Państwa stadko znowu żyło w harmonii!

nie polecam

To raczej pogadanki o kotach, które powinny być dostępne za darmo. Za podobna cene można Kupić świetna książkę mnóstwem rad Kocie Mojo. Wbrew oposowi nie ma tam za wiele rad jak radzić sobie z problematycznym kotem. Jak dla mnie stracone pieniądze. Drugi raz pisze recenzję bo serwer nie działa.

Dziękuję za wystawienie opinii. Poradnik jest kierowany przede wszystkim do osób, które chcą zapobiegać wystąpieniu problemów behawioralnych u swoich podopiecznych oraz dostarcza informacji jak za pomocą rozwiązań środowiskowych łagodzić stres w najczęstszych życiowych sytuacjach. Jeżeli kot wykazuje już problemy behawioralne, potrzebna jest mu terapia behawioralna opracowana specjalnie dla niego. Podobnie jak żadna książka ani poradnik nie rozwiążą problemu człowieka gdy jest mu potrzebny psycholog lub psychiatra, tak w przypadku zaburzeń zachowania i zaburzeń psychicznych kotów jest potrzebny specjalista.

K
KONSULTACJA WET. - PIES - Zielonka
Katarzyna Letachowicz
Konsultacja - problem separacyjny u psów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor w bardzo dokładny sposób opisała mi "gdzie jest pies pogrzebany", przejrzała wyniki badań, i powiedziała jak mam pracować z psami, aby rozstania ze mną nie były dla nich takie trudne. 🙂

Bardzo się cieszę, że i tym razem mogłam pomóc Pani pieskowi. Pandemia bardzo zmniejszyła przewidywalność otoczenia, więc nie dziwię się, że tak bardzo wpływa na naszych czworonożnych podopiecznych. Jeżeli do tego dochodzą problemy zdrowotne, każdy pies może czuć się zagrożony, dlatego tak ważne jest, aby patrzeć na zdrowie zwierzęcia holistycznie.

Bardzo polecam!

Świetna książka, żałuje tylko, że jej nie przeczytałam zanim pojawił się u mnie w domu drugi kot. Polecam każdemu miłośnikowi mruczków

Pięknie dziękuję! 🙂

cel: jak dogadać psa o zamknietym lancuchu lowieckim (tez na koty) z kotem

to była wizyta! ciągle ją jeszcze trawię i wracam myślami do rzeczy, o kt pewnie będę potrzebowała dopytać. i koryguję podług niej swoje zachowania, a przecież była ona dopiero dziś. al już się łapię na automatyzmach. dziękuję za profesjonalizm, holistyczne podejście, uwzględnienie psa, mnie i naszej psioludzkiej relacji, ciepłą wyrozumiałość, ale połączoną ze stanowczą propozycją zmiany, no i przede wszystkim za czas (po Pani wyjściu spojrzałam na zegarek!)!!!

Bardzo dziękuję za miłe słowa 🙂 życzę dalszej determinacji i powodzenia w terapii !