kontakt

Czy Twój pies lub kot sprawia problemy wychowawcze, niszczy mieszkanie, załatwia się nie tam gdzie powinien lub dokucza sąsiadom? Czy zmienił swoje zachowanie wraz z wiekiem, cierpi z powodu lęku, fobii, depresji lub jest agresywny? Jeśli tak – zadzwoń do mnie lub wyślij SMS (Jagna Kudła – tel. 501 375 601). Opisz czego dotyczy problem i w jakiej dzielnicy mieszkasz.  Oddzwonię proponując termin wizyty.

Zwierzę najlepiej obserwować w jego naturalnym, domowym otoczeniu lub na spacerze. Dlatego z reguły przyjeżdżam na wizyty domowe w Warszawie i okolicach. Wizyta trwa ok. 1,5-2 godziny i powinni w niej uczestniczyć wszyscy domownicy. Powodzenie terapii zależy od konsekwentnego stosowania zaleconych zasad przez każdego członka rodziny. Koszt wizyty zależy od lokalizacji.

Niestety nie jestem w stanie odpisać na wszystkie maile. Jeśli chcesz się umówić na wizytę, a sprawa jest pilna, proszę o telefon (501 375 601).

Jeśli jesteś organizatorem konferencji, szkolenia, kursu lub masz inną propozycję współpracy napisz do mnie mail na adres jagna.kudla@gmail.com Podaj szczegóły wydarzenia, w tym zwłaszcza planowaną datę.